ÖĞRENCİLERİMİZİN DEDİKLERİReferanslar

Kurslarımızdan faydalananlar
https://onlinealmancakursu.com/wp-content/uploads/2023/11/inner_hero_101.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://onlinealmancakursu.com/wp-content/uploads/2023/11/testimonials1.png

„Sevgili Nur Hanım ile en ihtiyacım olduğu bir zamanda karşılaştım ve gerçekten Hızır gibi imdadıma yetişti. Az bir zamanımız olduğunu ikimiz de biliyorduk ve tahmin edilen süreden daha kısa bir sürede hedeflediğimiz noktaya ulaştık. Haftanın üç günü birbirimizi gördük ve ilk haftadan sonra güler yüzü ve sıcaklığıyla aklımdaki bütün endişeler ortadan kalkmaya başladı. Kurs süremiz boyunca ders saatlerimizin dışında da üstüme düşmeyi ihmal etmedi. (: Gerek gösterdiği ilgi gerekse bilmem neden üzerimde hissettiğim anne şefkatiyle çok güzel bir zaman geçirdim. Erasmus’la Almanya’ya gitmeden önce hiç tanımadığım hatta bir zamanlar ne kaba bir dil diye eleştirdiğim dili bana tanıttığı, temellerini severek attırdığı için çok teşekkür ederim. İyi ki tanıştık. ”

Habibe Özge Özveren
Yüksek Lisans Öğrencisi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://onlinealmancakursu.com/wp-content/uploads/2023/11/testimonials2.png

„İngilizce kokartlı rehberim … Almanca öğreniyorum. Nur hocam sayesinde ufak da olsa Almanca tur yapabiliyorum artık. Çok keyifli. İşim gereği çok geziyorum. Geçen hafta Macaristan’da ilk defa Almanca mı kullanma fırsatı buldum. Farkında olmadan ne kadar da çok biriktirmişim. Çok teşekkür ederim hocam…. Sabırlı bir öğrenciyim, hocamı bir süre daha bırakmayı düşünmüyorum …”

Elif Gündüz
Rehber
https://onlinealmancakursu.com/wp-content/uploads/2023/11/testimonials3.png

„Herhangi bir işe olmaaz diyerek başlarsanız size en iyi hocalar bile yardım edemez. Ben yapacağıma inanarak hocamla derslere başladım, çok değerli emekleri ve inancımın sonucunda sınava ilk girişimde sertifikamı aldım. Hocama sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunarım. ”

Yusuf Sevindir
Kuaför
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://onlinealmancakursu.com/wp-content/uploads/2019/04/conatct_inner.png

İletişime Geçin

  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
  İletişim
  Bütün Dünya
  +90 544 395 96 32
  Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00

  Mit Liebe von Mustafa UGUR hergestellt.

  Haftalık Bulten